MENÜ

Künye

Mehmet SERTEL    /    İmtiyaz Sahibi & Genel Yayın Yönetmeni   

 

Ahmet Hüseyin KOLBEYAZ / Yazı İşleri Müdürü

Refik ÖKSÜZ / Haber Müdürü

İbrahim ULUDAĞ / Halkla İlşk. Müdürü (Deprem Şehidimiz)

Metin ÖZPINAR / İstanbul İl Temsilcisi

Mail Adres  :  hatayyildizgazetesi@gmail.com 

Köşe yazılarından, yazarları sorumludur. Köşe yazarlarının görüşü gazetemizin genel görüşü değildir. 

Sözleşmesi olmayan yazar, çizer ve temsilcilere ücret ödenmez.

Hatay YILDIZ Gazetesi bünyesinde yer alan [2432.05] ve [2642.03] SGK Basın Sigortalıları hariç isimleri geçen çalışanlar, il ve ilçe temsilcileri özel sektörlerde çalışan, iş sahibi veya emekli kişiler olup, GÖNÜLLÜLÜK ESASINA GÖRE FAHRİ OLARAK GAZETEMİZDE GÖREV ALMAKTADIR ve herhangi bir ücret karşılığı hizmet vermemektedirler.

Gazetemiz tarafından temsilcilere verilen üzerinde Hatay YILDIZ Gazetesi logosu bulunan Basın ve tanıtım kartları Gazetemizde haber, bilgi, görsel toplama ile görevli olduklarını belgeleme amaçlıdır. Resmi Basın Kartı statüsü taşımaz, sadece personelimizi tanıtım kartıdır. Gerekli görüldüğü hallerde Kart  sahiplerinin Teyidi için gazetemiz yetkilileri ile 05424063131 numaralı telefondan iletişim kurularak teyit alınmasını önemle rica ederiz.

Hatay YILDIZ Gazetesi matbu basılı gazetesinde ve  www.hatayyildizgazetesi.com  haber sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Hatay YILDIZ Gazetesi'ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasası Kurallarına uymayı taahhüt eder.

YIL : 4       KURULUŞ TARİHİ : 08/09/2020