HBB EKİPLERİ, BAYRAM DENETİMLERİNİ ARTTIRDI
![VATANDAŞLARIN SAĞLIĞI İÇİN HBB EKİPLERİ SAHADA...](/VyPicture/News/News-6664a0c2e51f4.jpeg.webp)
Hatay Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gıda ve et satışı yapan iş yerlerine yaptığı denetimleri sıklaştırdı.![VATANDAŞLARIN SAĞLIĞI İÇİN HBB EKİPLERİ SAHADA...](/VyPicture/News/News-6664a0c33d5a4.jpeg.webp)
Vatandaşların huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmesi için HBB ekipleri, gıda mühendisleri eşliğinde kasap ve fırın işletmelerinde gıda denetimleri gerçekleştirdi.![VATANDAŞLARIN SAĞLIĞI İÇİN HBB EKİPLERİ SAHADA...](/VyPicture/News/News-6664a0c368982.jpeg.webp)
İskenderun ve Arsuz ilçelerinde HBB Zabıtası tarafından yapılan denetimlerde kesim raporu, genel hijyen, mühür, kıyafet, kullanılan malzeme ve satışı yapılan gıdalar incelendi.![VATANDAŞLARIN SAĞLIĞI İÇİN HBB EKİPLERİ SAHADA...](/VyPicture/News/News-6664a0c38ed35.jpeg.webp)
İl genelinde denetimlerin devam ettiğini ve vatandaş sağlığının her zaman ön planda tutulduğunu belirten HBB yetkilileri, denetimler sonrasında eksiği bulunan iş yerlerine uyarılar yapıldığını ve gıda denetimlerinin düzenli bir şekilde yapıldığını aktardı.![VATANDAŞLARIN SAĞLIĞI İÇİN HBB EKİPLERİ SAHADA...](/VyPicture/News/News-6664a0c3abd68.jpeg.webp)