MENÜ

UHA Yönetim Kurulu Başkanı Lapçin’den Hatay Temsilciliğine Ziyaret…

Yayınlanma Tarihi : 21.05.2024 21:19 Bu haber 115 defa okundu

Uni Haber Ajansı (UHA) Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Lapçin Hatay’da görev yapan ajans temsilcileri ve Hatay Yıldız Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Sertel ve Hatay Son Haber Gazetesi imtiyaz sahibi UHA Temsilcisi Suna Zeytun’u ziyaret etti.

Paylaş Paylaş Paylaş
UHA Yönetim Kurulu Başkanı Lapçin’den Hatay Temsilciliğine Ziyaret…

Uni Haber Ajansı (UHA) Hatay temsilciliğini ziyaret ederek, Gazeteciler Mehmet Sertel, Suna Zeytun ve Ömer Nemutlu ile bir araya gelen Uni Haber Ajansı (UHA) Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Lapçin Hatay’da yerel basın mensuplarına verdikleri önemden bahsederek, yerel haberlerin ulusal ve uluslararası arenada daha fazla yer bulabilmesi için UNİ Haber ajansı olarak Hatay’da ki gazetecilere her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti.

Uni Haber Ajansı (UHA) Hatay temsilcileri, Mehmet Sertel ve Suna Zeytun Hatay’daki gazetecilik ve medya faaliyetleri hakkında Ragıp Lapçin'e bilgiler verdi. Uni Haber Ajansı (UHA) Yönetim Kurulu Başkanı Lapçin ve Hatay temsilcileri tarafından yayın hayatına başlayan UNİ Tv ve ilimize özel hatay.7/24yerel.com haber sitesinin geliştirilmesi ve yaşanan deprem felaketi sonrasında yerel ve ulusal bazda Hatay’ın sorunlarının özel olarak ele alınması değerlendirildi. Lapçin, Türkiye genelinde olduğu gibi yerel bazda da Hatay’ın tüm ilçeleri için ayrı birer haber portalı oluşturulacağının bilgisini paylaşırken, UNİ TV kanalında haftalık olarak bir gün Deprem mağduru Hatay ili için özel bir program hazırlanacağını da belirtti.

Uni Haber Ajansı’nın Hatay’da ki sorunlara haber kanalları aracılığı ile nasıl katkıda bulunabileceği ve işbirliğinin nasıl geliştirilebileceği konularının ele alındığı toplantıda Ragıp Lapçin, karşılıklı işbirliği ve dayanışmanın önemine dikkat çekerek, Hatay’lı basın mensuplarına başarılar diledi.

Ragıp Lapçin'in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Hatay Temsilcileri, bu buluşmaların bölgedeki haberlerin daha geniş kitlelere ulaştırılması için önemli olduğunu vurgulayarak Uni Haber Ajansı (UHA) ile birlikte yerel basının gücünün ve etkisinin artıracağını ifade ettiler.

 

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol