MENÜ

Türkiye'nin En Karamsar Günlerinde Yeni Umut: Yerli Ve Milli Parti Kuruldu

Yayınlanma Tarihi : 04.09.2023 19:10 Bu haber 220 defa okundu

Türkiye siyaset sahnesine yeni bir soluk getirecek olan Yerli ve Milli Parti, Genel Başkanı Teoman Mutlu öncülüğünde resmi olarak kuruldu. Türkiye'nin en umutsuz ve karamsar günlerinde bir umut kapısı aralanıyor.

Paylaş Paylaş Paylaş
Türkiye'nin En Karamsar Günlerinde Yeni Umut: Yerli Ve Milli Parti Kuruldu

Teoman Mutlu, partinin genel merkezinin açılışında yaptığı konuşmada, "Türkiye'nin en güzel ve en donanımlı genel merkezini açıyoruz. Bu karanlık dönemde bir şeyler yapmak lazımdı. Birilerinin taşın altına elini sokması, vatan için yola çıkması lazımdı" dedi.Türkiye'nin En Karamsar Günlerinde Yeni Umut: Yerli Ve Milli Parti Kuruldu

Son seçimlerin ardından ülkede hakim olan karamsarlığa dikkat çeken Mutlu, mevcut partilerin ve liderlerin beklentilere cevap veremediğini vurgulayarak, AK Parti'nin başarısızlıkla bile seçim kazanmasının nedenini muhalefetin birlik olamamasına bağladı. Mutlu, "Siyasette fikir birliği, gönül birliği olmadan ittifak olmaz. Sadece 'AK Parti gitsin de ne olursa olsun' diyerek politika yapılmaz" şeklinde konuştu.

Türkiye'nin bu karanlık döneminde, halkın yeni ve birleştirici bir siyasi harekete ihtiyacı olduğuna işaret eden Genel Başkan, Yerli ve Milli Parti'nin bu boşluğu doldurmayı hedeflediğini belirtti.

 

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol