15 İLÇEDE YOL BAKIM ONARIMI YAPILIYOR
![HBB’DEN İL GENELİNDE “YOL” SEFERBERLİĞİ](/VyPicture/News/News-6664a023f41d6.jpeg.webp)
Hatay Büyükşehir Belediyesi yol genişletme, asfaltlama ve yama gibi çalışmalarla il genelinde trafik akışını düzenleyen çalışmalara devam ediyor.![HBB’DEN İL GENELİNDE “YOL” SEFERBERLİĞİ](/VyPicture/News/News-6664a02449b65.jpeg.webp)
HBB Fen İşleri Dairesi Başkanlığı trafiğin güvenli ve hızlı bir şekilde akışını sağlamak amacıyla Arsuz Kale, Samandağ Ceylandere, Defne Koçören ve Yayladağı Uluyol Mahallelerinde yol genişletme, bakım-onarım, ve düzenlemelerine başladı.![HBB’DEN İL GENELİNDE “YOL” SEFERBERLİĞİ](/VyPicture/News/News-6664a0249e7a3.jpeg.webp)
Ayrıca ekipler altyapı düzenlemeleri ve farklı sebeplerden dolayı yıpranan Altınözü Boynuyoğun, Belen Gedik Mahallerinde; İskenderun Adliye yoluyla Dörtyol ve Kırıkhan ilçeleri ana arterlerde yama çalışması başlattı.![HBB’DEN İL GENELİNDE “YOL” SEFERBERLİĞİ](/VyPicture/News/News-6664a024d24c9.jpeg.webp)
Yol bakım, genişletme ve yama işlemlerinin yanı sıra ekipler Erzin Gökdere Mahallesi’nde üretim yolu yapımına başlarken Samandağ Ceylandere ve Büyükoba Mahalleleri bağlantı yolunda stabilize yol yapımına da start verdi.![HBB’DEN İL GENELİNDE “YOL” SEFERBERLİĞİ](/VyPicture/News/News-6664a02507f23.jpeg.webp)
Çalışmaların devam ettiğini ve kısa sürede tamamlanacağını açıklayan yetkililer, ekiplerin ihtiyaç duyulan noktalarda gerekli çalışmalara devam edeceğini aktardı.