DEĞİRMENBAŞI’NDA YENİ İÇME SUYU HATTI ÇEKİLDİ
![HBB, İçme Suyu Şebekesi çalışmalarını Hızlandırdı](/VyPicture/News/News-6661ea47eb135.jpeg.webp)
TÜRKMENMEZRAASI'NIN SU İHTİYACI KARŞILANDI![HBB, İçme Suyu Şebekesi çalışmalarını Hızlandırdı](/VyPicture/News/News-6661ea48149e1.jpeg.webp)
Hatay Büyükşehir Belediyesi hava sıcaklıklarının yükselmesi ile birlikte vatandaşların su sıkıntısı yaşamaması ve sağlıklı içme suyuna erişebilmesi adına çalışmalarını hızlandırdı.![HBB, İçme Suyu Şebekesi çalışmalarını Hızlandırdı](/VyPicture/News/News-6661ea48333fb.jpg.webp)
HBB Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), il genelinde altyapı çalışmalarını sürdürürken kentin içme suyu şebekesi ihtiyacını karşılamak için de projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.![HBB, İçme Suyu Şebekesi çalışmalarını Hızlandırdı](/VyPicture/News/News-6661ea4856155.jpg.webp)
HATSU ekipleri, Altınözü ilçesine bağlı Türkmenmezraası Mahallesi’nde yeni yapılan meskenler için 63’lük polietilen borular içme suyu hattı döşedi ve abone bağlantı çalışmalarını da tamamladı.![HBB, İçme Suyu Şebekesi çalışmalarını Hızlandırdı](/VyPicture/News/News-6661ea487a191.jpeg.webp)
Ayrıca Samandağ’a bağlı Değirmenbaşı Mahallesi’nde de şebeke yenileme çalışmaları da tamamlanarak abone bağlantıları gerçekleştirildi.
Arızaların hızlıca çözüme kavuşması adına ALO 185 HATSU Çağrı Merkezinin aranması konusunda çağrıda bulunan yetkililer, Hatay’ın tüm ilçelerinde su ve kanalizasyon ihtiyaçlarının karşılanması için projelerin devam ettiğini bildirdi.