Hatay Emniyet Müdürlüğü il genelinde yaşanan kaçakçılık olaylarının önünü başarılı bir şekilde kesmeye devam ediyor.
Hatay Emniyet Müdürlüğü motosikletli polis timleri (Yunuslar) görevlilerince kaçakçılık olaylarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamımda İskenderun’da durdurulan M.S.’nin yapılan üst aramasında; 45 adet değişik marka ve model gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi. Olayla ilgili olarak M.S. hakkında 5607 Sayılı Kanuna Muhalefetten işlem yapıldı.