MENÜ

Hatay Cumhur İttifakına Hazırlanıyor…

Yayınlanma Tarihi : 29.02.2024 22:26 Bu haber 83 defa okundu

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Öntürk, Hatay’ı karış karış geziyor. Sahada fırtına gibi esen Öntürk, Hatay’ın dört bir yanında coşkuyla karşılanıyor.

Paylaş Paylaş Paylaş
Hatay Cumhur İttifakına Hazırlanıyor…

Asrın felaketi sonrası yeniden ayağa kalkmaya çalışan Hatay’da vatandaşların umudu olan Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Öntürk, Hataylı vatandaşlara 3 Mart’ta dev projeler açıklayacak.Hatay Cumhur İttifakına Hazırlanıyor…

Seçim çalışmaları kapsamında gittiği her bölgede coşkuyla karşılanan Öntürk, on yıldır Büyükşehirden şikayetçi olan vatandaşların dertlerini dinliyor ve çözüm odaklı çalışmalar yapıyor.Hatay Cumhur İttifakına Hazırlanıyor…

HATAY CUMHUR İTTİFAKINA HAZIRLANIYOR, ÖNTÜRK GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR!Hatay Cumhur İttifakına Hazırlanıyor…

Vatandaşlar, artık bahane siyasetine prim vermediklerinin söyleyerek, “Zaten deprem bütün memleketimiz yıktı geçti, mevcut Büyükşehir belediye başkanı Lütfü Savaş ise hep iktidarı hükümeti suçluyor, ama kendisi Hatay’a hiçbir proje yapmadı. Hatay’ın yeniden inşası için Hatay’ın hızlı bir şekilde ayağa kalkması için iktidarın gücünü hükümetin desteğini görmek istiyoruz” diyorlar.

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Öntürk ise asrın felaketini hep birlikte yaşadıklarını, Hatay’ı da Hatay’lı hemşerilerinin desteğiyle birlikte hızlı bir şekilde ayağa kaldıracaklarını söyledi. Öntürk: “ Dertlerini dinlediğimiz vatandaşlarımız Hatay’ın ayağa kalkması için iktidarın gücünü ve hükümetin desteğini görmek istiyoruz” diyorlar.

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Öntürk ise asrın felaketini hep birlikte yaşadıklarını, Hatay’ı da Hataylı hemşerilerimizin desteğiyle birlikte hızlı bir şekilde ayağa kaldıracaklarını söyledi.

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol