Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş 10 Şubat Cumartesi günü saat 13.30'’a gerçekleştireceği Hassa Merkez Işıklı Kavşak’taki Büyük Birlik Partisi seçim bürosunun açılışına davet etti.
![HASSA’DA BAŞKAN KARATAŞ BBP ADAYI...](/VyPicture/News/News-65c6187a47a32.jpg.webp)
Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş bugün de Belediye personeliyle bir araya geldi.![HASSA’DA BAŞKAN KARATAŞ BBP ADAYI...](/VyPicture/News/News-65c6187ab3946.jpg.webp)
Birlikte geçirmiş oldukları beş yıllık süre içerisinde çalışmalarından dolayı personele teşekkür eden Başkan Karataş; “Belediyeyi devraldığımızda borçlu ve hacizli bir belediye vardı, işçilerin içerde alacağı vardı, beş yıllık süre içerinde hacizleri kaldırarak borçları sıfırladık. Şuan da Hassa Belediyesi olarak borcu yoktur kağıdını da almış bulunmaktayız. Çalışan personelin tamamının alacakları ödendi ve hiç bir kimseye borç kalmadı” ifadelerini kullandı.![HASSA’DA BAŞKAN KARATAŞ BBP ADAYI...](/VyPicture/News/News-65c6187b11964.jpg.webp)
KARA MEHMET SÖZ VERDİ Mİ TUTAR
Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, Dokuzevler, Demrek Gölü ve Deliçay’ı birbirine bağlayan yolun asfalt çalışmalarının başladığını da açıkladı.
Başkan Karataş 3 gün içerisinde yol yapımının tamamlanacağını ifade ederken, yolun vatandaşlara hayırlı olması temennilerinde bulundu.
Başkan Karataş, “Kara Mehmet söz verdi mi tutar. Biz de vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü tutuyoruz. Yolumuz hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINA DAVET
Hassa Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Hassa Belediye Başkan adayı Mehmet Karataş, tüm vatandaşları Cumartesi günü gerçekleşecek olan seçim bürosu açılışına davet etti.
Başkan Karataş yaptığı açıklamada; “2024 yerel seçimlerinde Büyük Birlik Partisi Hassa Belediye Başkan adaylığımız ile alakalı açıklama yapacağımız Hassa seçim bürosu açılışı gerçekleşecektir. Bu büyük buluşmaya tüm gönül dostları davetlidir” dedi.