MENÜ

BAŞKAN YILMAZ ANTAKYALI ESNAFI DİNLEDİ

Yayınlanma Tarihi : 17.11.2023 13:04 Bu haber 105 defa okundu

Esnaf babası olarak da bilinen Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda aralarında basın mensuplarının da olduğu esnafları dinledi. 

Paylaş Paylaş Paylaş
BAŞKAN YILMAZ ANTAKYALI ESNAFI DİNLEDİ

Başta Hatay basınının tanınmış isimleri olmak üzere prefabrik çarşıda hizmet veren esnaflarla bir araya gelen Başkan Yılmaz, esnafların isteklerini dinledi. Geçmişte Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanlığı da yapmasından dolayı esnaflarla her daim yakın ilişkide olan ve esnaflardan gelen talepleri baş tacı ederek anında çözmesi dolayısıyla esnaf babası olarak bilinen Başkan Yılmaz, deprem ortamında olsa dahi kent genelinde durmaksızın devam eden çalışmaları da esnaflara aktardı.BAŞKAN YILMAZ ANTAKYALI ESNAFI DİNLEDİ

ANTAKYA’YA HİZMET BİZİM İÇİN ŞEREFTİR

Antakya’ya hizmet etmekten dolayı çok memnun olduğunu kaydeden Başkan İzzettin Yılmaz, esnaflara yönelik konuşmasında; “6 Şubat deprem felaketinin izlerini silmek adına yaptığımız çalışmaların en büyük şahitleri siz gazetecilersiniz. Çalışmalarımızı sizlere anlık olarak aktarıyor, kentimiz için verdiğimiz çabayı kamuoyuna aktarıyoruz. Antakya’mıza bağlı 95 mahallenin yanı sıra konteyner ve çadır kentlerimizin sorumluluğu da bizlere ait. Bu sebeple sınırlı sayıdaki personelimizle en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İnşallah bu süreci el birliği içinde kısa sürede tamamlayarak tüm vatandaşlarımızı kalıcı konutlarına yerleştireceğiz. Geleceğin Antakya’sının inşası sürecinde siz değerli basın mensuplarımızın ve esnaflarımızın katkılarını çok önemsiyoruz. Sizlerden gelen talepleri çözmeye devam edeceğiz. Antakya’ya hizmet benim için şereftir. Bu kente olan borcumu hizmetlerle, eserlerle ödemeye devam edeceğiz. Siz değerli esnaflarımıza hayırlı ve bol kazançlar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Başkan Yılmaz, konuşmasının ardından esnafları da dinledi. Tüm esnaflara kapılarının açık olduğunu belirten Başkan Yılmaz, misafirperverliklerinden dolayı esnaflara teşekkürlerini sundu.

 

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket : antakya hatay antakya belediyesi izzettin yılmaz
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol