BAŞKAN YAPAR, ALTINÖZÜ’NDE DÜZENLENEN 2. KİTAP FUARI AÇILIŞ TÖRENİ’NE KATILDI
![BAŞKAN YAPAR, ALTINÖZÜ’NDE KİTAP FUARI AÇILIŞI’NA KATILDI](/VyPicture/News/News-664e32f42ccbc.jpeg.webp)
Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, Altınözü Belediyesi ev sahipliğinde organize edilen 2. Kitap Fuarı açılış törenine katıldı.![BAŞKAN YAPAR, ALTINÖZÜ’NDE KİTAP FUARI AÇILIŞI’NA KATILDI](/VyPicture/News/News-664e32f481d74.jpeg.webp)
Törene Başkan Yapar’ın yanı sıra Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Hatay Vali Yardımcısı Mehmet Anıl Çolak, Altınözü Kaymakamı Mehmet Sert, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, AK Parti Hatay İl Başkanı Dr. Mustafa Erdoğan, ilçe kurum amirleri, yazarlar ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.![BAŞKAN YAPAR, ALTINÖZÜ’NDE KİTAP FUARI AÇILIŞI’NA KATILDI](/VyPicture/News/News-664e32f4ce3b0.jpeg.webp)
Fuara ev sahipliği yapan Altınözü Belediye Başkanı Sarı, önceki yıl deprem nedeniyle yapılamayan Kitap Fuarı’nın bu yıl normalleşme kapsamında yeniden yapılabildiğini ve değerli yazarların okuyucularla buluşarak güzel zaman geçirmelerine vesile olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. ![BAŞKAN YAPAR, ALTINÖZÜ’NDE KİTAP FUARI AÇILIŞI’NA KATILDI](/VyPicture/News/News-664e32f500d52.jpeg.webp)
Birbirinden değerli yazarları ve eserlerini okuyucularla buluşturan Kitap Fuarı’nda her yaştan okuyucuyla bir araya gelerek sohbet eden Başkan Yapar, bu tarz etkinliklerin depremin yaralarını sarması ve vatandaşların sosyalleşmesi için önemli olduğunu belirterek buna imkan sağlayan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’ya ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.