MENÜ

BAŞKAN ÖNTÜRK: “AİLE ŞİRKETİ DEVRİ SONA ERDİ”

Yayınlanma Tarihi : 11.04.2024 15:46 Bu haber 237 defa okundu

HBB BAŞKANI ÖNTÜRK, KIRIKHAN'DA HEMŞEHRİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

Paylaş Paylaş Paylaş
BAŞKAN ÖNTÜRK: “AİLE ŞİRKETİ DEVRİ SONA ERDİ”

BAŞKAN MEHMET ÖNTÜRK: “SEVGİ VE SAYGIYLA KUCAKLAŞTIĞIMIZ NİCE BAYRAMLARIMIZ OLSUN”BAŞKAN ÖNTÜRK: “AİLE ŞİRKETİ DEVRİ SONA ERDİ”

BAŞKAN ÖNTÜRK: “BELEDİYENİN BORCU 7 MİLYAR TL'YE ÇIKMIŞ, TEFECİDEN BİLE BORÇ ALINMIŞ”BAŞKAN ÖNTÜRK: “AİLE ŞİRKETİ DEVRİ SONA ERDİ”

BAŞKAN ÖNTÜRK: “AİLE ŞİRKETİ DEVRİ SONA ERDİ”BAŞKAN ÖNTÜRK: “AİLE ŞİRKETİ DEVRİ SONA ERDİ”

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, Kırıkhan Kaymakamlığının himayesinde Kırıkhan Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen programında hemşehrileriyle bayramlaştı.BAŞKAN ÖNTÜRK: “AİLE ŞİRKETİ DEVRİ SONA ERDİ”

HBB Başkanı Öntürk yaptığı konuşmasında “Bizler, birlikte daha güçlüyüz. Bu birlik ve beraberlik duygusuyla, gelecekte karşımıza çıkacak her zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyorum. Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dilerim. Sevgi ve saygıyla kucaklaştığımız nice bayramlarımız olsun.” dedi.BAŞKAN ÖNTÜRK: “AİLE ŞİRKETİ DEVRİ SONA ERDİ”

Hükümetle işbirliği yapacaklarını aktaran Başkan Öntürk, gelecek yıl şehrin tamamen değişeceği bir dönem olacağını belirtti.BAŞKAN ÖNTÜRK: “AİLE ŞİRKETİ DEVRİ SONA ERDİ”

“TEFECİDEN BİLE BORÇ ALINMIŞ”

Konuşmasının devamında kapalı kapılar ardında yürütülen kirli siyasetlerin sona erdiğini ifade eden Başkan Öntürk, “Belediyenin borcu 7 milyar TL’ye çıkmış durumda. Bugün öğrendim ki belediye için tefeciden bile borç alınmış. Korkmayın artık bu “aile şirketi devri” sona erdi. Ben değil, biz şiarı ile bu belediyeyi yöneteceğiz.” ifadelerine yer verdi. 

Seçilen tüm muhtarları ve meclis üyelerini tebrik eden HBB Başkanı Öntürk, seçime giren her adayın da kendileri için değerli olduğunu ve hiçbir zaman desteklerini eksik etmeyeceklerini ifade etti.

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol