MENÜ

Başkan Eryılmaz “ Yeşilköy Mahallemizin Sorunlarını çözüyoruz”

Yayınlanma Tarihi : 19.11.2023 15:15 Bu haber 125 defa okundu

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yeşilköy Mahallesi Okul yolu ve mezarlık yolunda yol genişletme, zemin düzenleme ve asfalta hazırlık çalışmaları devam ediyor. 

Paylaş Paylaş Paylaş
Başkan Eryılmaz “ Yeşilköy Mahallemizin Sorunlarını çözüyoruz”

Samandağ’ın birçok farklı mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, son olarak Yeşilköy Mahallesi ve Kuşalanı Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Eryılmaz “ Yeşilköy Mahallemizin Sorunlarını çözüyoruz”

Yeşilköy Mahallesi’nde asfalta hazırlık çalışmaları ivedilikle devam eden yolun beton asfalt çalışmaları tamamlandıktan sonra Yeşilköy Mahallesi’nin en işlek yolu olmakla birlikte vatandaşlar ve öğrencilerin güvenle kullandıkları bir yol haline gelecek. Başkan Eryılmaz “ Yeşilköy Mahallemizin Sorunlarını çözüyoruz”

İlçede yıkım ve moloz kaldırma çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda gerekli yol çalışmalarının bir an önce gerçekleştirileceği ve yol sorunun ortadan kaldırılacağını ifade eden Başkan Eryılmaz yaptığı açıklamada; “Yeşilköy Mahallesi Okul yolu ve Mezarlık yolunda, Kuşalanı Mahallesi okul yolunda sürdürdüğümüz çalışmaları yerinde inceledik. Yeşilköy Mahallemizde zemin iyileştirme çalışmalarımızın hemen ardından asfaltlama çalışmalarımıza başlayacağız. Kuşalanı Mahallemizde ise Hatay Büyükşehir Belediyesi ile birlikte menfez, yol genişletme çalışmalarımızı hızlıca tamamlayarak en kısa zamanda okul yolunu vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. İlçemizde yıkım çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarımızı yeniden düzenleyerek, yol sorunlarını ortadan kaldıracağız. Samandağı'mızı güzelleştirmek için sahada alın teri döküp, emek veren bütün emekçilerimize teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum.” dedi. Başkan Eryılmaz “ Yeşilköy Mahallemizin Sorunlarını çözüyoruz”

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket : samandağ belediyesi refik eryılmaz samandağ hatay
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol