Arsuz ilçesine bağlı Kale köyünde meydana gelen trafik kazasında bir araç uçuruma yuvarlandı. Çevlik, Arsuz karayolunda trafik kazası meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Arsuz istikametinden Çevlik istikametine doğru giden araç, Kale Köyü sınırları içerisinde lastiğinin patlaması sonucunda kontrolden çıkarak uçuruma yuvarlandı. Yaşanan kazada 2 kişi hafif yaralandı.
![Arsuz, Kale Mevkiinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Araç Uçuruma Yuvarlandı](/VyPicture/News/News-6665e5154ddde.jpeg.webp)
İLK MÜDAHALE HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇEVLİK İTFAİYESİ GRUP AMİRLİĞİNDEN![Arsuz, Kale Mevkiinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Araç Uçuruma Yuvarlandı](/VyPicture/News/News-6665e515a5292.jpeg.webp)
Uçuruma yuvarlanan araç içerisinde bulunan 2 kişi Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Çevlik Grup Amirliği Ekipleri’nin yapmış olduğu çalışmalar ile düştükleri yaklaşık 30 metrelik uçurumdan kurtarılarak bölgeye intikal eden sağlık ekiplerine teslim edildi. Yaralılar sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından en yakın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.![Arsuz, Kale Mevkiinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Araç Uçuruma Yuvarlandı](/VyPicture/News/News-6665e515c9827.jpeg.webp)
GSM ŞEBEKE SORUNU DERHAL ÇÖZÜLMELİ![Arsuz, Kale Mevkiinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Araç Uçuruma Yuvarlandı](/VyPicture/News/News-6665e515eed51.jpeg.webp)
Meydana gelen kazada yaralanan vatandaşlar Arsuz Çevlik istikametinde ki GSM şebeke sorununa isyan etti. Kazazedeler yardım çağırma konusunda yaşadıkları sıkıntıları dile getirerek, “Yol boyunca telefonlar çekmiyor kaza yaptık şans eseri 112 ekiplerine ulaştık” ifadelerini kullandı.![Arsuz, Kale Mevkiinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Araç Uçuruma Yuvarlandı](/VyPicture/News/News-6665e5161eac9.jpeg.webp)
Bu güzergahı kullanan vatandaşlar şebeke konusunda derhal çözüm beklediklerini de belirterek bölgede daha sonra oluşabilecek vakalar için bu konunun çok önemli olduğunu aktaran yaralılar yetkililere bu konuda çağrıda bulundu.