Arsuz Belediyesi bünyesinde açılan Kreş ve Gündüz Bakım Evi 26 Mayıs Pazar günü, saat 14.00'de düzenlenecek etkinlikle hizmete başlıyor.
Arsuz Belediyesi ilçede sürdürdüğü belediye hizmetlerinin yanı sıra ihtiyaç duyulan Kreş ve Gündüz Bakım Evi projesini de hayata geçirerek ilçe için önemli eksikliği hissedilen bir hizmeti daha ilçe sakinlerinin hizmetine sunuyor.
Arsuz Belediye Başkanı Sami Üstün Arsuz Belediye binası arka tarafında oluşturulan Kreş ve Bakım evi’nin açılışına tüm Arsuz halkını davet ederken, Seçim öncesi ilçede eksikliği bulunan hizmetleri adım adım Arsuz halkına sunacaklarını belirtti.